Proč se připojovat k Bapacho přes jiné platformy?

Bapacho je speciální platforma pro pekaře, cukráře a obchody s čokoládou. Na rozdíl od jiných platforem neplatíte u Bapacho žádné poplatky za objednávku, jak to dělá většina platforem. Můžete tak ušetřit až 30% za objednávku.

Zdarma?

Ano, základní verze pro použití aplikace Bapacho je zdarma. Nabízí vám možnost zobrazování a prodeje vašich produktů online. Kromě toho budete mít přístup k osobnímu řídicímu panelu, který vám umožní spravovat objednávky a přizpůsobit váš online obchod vašim potřebám.

Nemám čas!

Bapacho se snadno používá a je navrženo přímo pro vás. Stačí 5 minut a můžete být online. Svému online obchodu pak můžete věnovat více času a přizpůsobíte ho svým potřebám. Pokud si budete přát, jsme tu pro vás a pomůžeme vám s úpravou vašeho osobního řídícího panelu. Neváhejte s využitím této nabídky, abyste i vy mohli poskytnout svým zákazníkům pohodlný přístup online do vašeho obchodu.

Začněte prodávat online ještě dnes!

Uspokojte poptávku spotřebitelů po online nakupování

Bapacho vám nabízí snadný prodej vašich produktů online a vyzvednutí či doručení jako službu. Zdarma. Bapacho je iniciováno a sponzorováno společností Zeelandia. Zanechte své osobní údaje a obchodní zástupce vás bude brzy kontaktovat.

Přihlaste se dnes!

Co z toho máte?

  • Nabídněte a prodávejte své produkty online
  • Zdarma, žádné skryté náklady
  • Příjem online plateb
  • Nepřetržitá elektronická podpora Bapacho

Výhody pro vašeho zákazníka?

  • Možnost objednávat online
  • Jistota stále dostupnosti oblíbených produktů
  • Žádná čekací doba
  • Jedna aplikace pro objevování a nakupování

Pečeme s láskou.

Ano, mám zájem, pojďme otevřít můj online obchod!

Sdělte nám prosím své osobní údaje. Do 48 hodin vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který vám pomůže připojit se k aplikaci Bapacho a zodpoví vám případné dotazy.Bapacho?„Bapacho znamená pečivo, dezerty a čokoláda."

Doručujeme na vaše přání čerstvý chléb, pečivo, dezerty či čokoládu až k vašim dveřím. Cílem naší platformy je zvýšit dostupnost místních, vysoce kvalitních produktů pomocí jednoduchého objednávkového systému a nabídnout možnost snadného vyzvednutí či doručení.

Nedělní příjemná snídaně v posteli? To je to, co nabízíme. Nebo je-li pro vás pohodlnější rychlé vyzvednutí, i tak jsme tu pro vás.


Jsme místní, transparentní a spojujeme se. Takže si všichni můžeme jednoduše užívat skvělé výrobky.

V zájmu optimalizace vaší zkušenosti s Bapacho používáme cookies. Přečtěte i naše prohlášení o ochraně osobních údajů, kde najdete více informací