Vyhněte se frontám v pekařství a objednejte si čerstvé lahůdky od místních výrobců online.

Také máte potíže stíhat nákupy? Bapacho je pyšný na to, že může být vaším osobním pekařem.

Wednesday 3 Nov 15:44

Co si budeme nalhávat. Člověk nemá nikdy dost času na to, aby dokončil všechno, co si naplánoval. Záležitosti jako nakupování jídla nebo nákup v obchodním centru jsou věci, které nám denně ubírají spoustu času. Ale nyní pro vás máme dobrou zprávu!

Můžete se dál starat o všechno ostatní kromě nákupu vašeho běžného denního pečiva a sladkostí. A to proto, že Bapacho je jedinou internetovou platformou pro pekařství, cukrárny a chocolaterie ve vašem okolí. Jste připraveni objevit ty nejlepší pekárny ve vašem okolí? Nyní uvidíte, proč je Bapacho pyšný na to, že může být vaším osobním pekařem.

Nechte si doručit vynikající lahůdky až ke dveřím

tvarohový koláč podávaný s šálkem kávy

Přemýšlíte, kde je u vás nejbližší francouzské či italské pekařství? Hledáte na Googlu obchody ve vašem okolí, které prodávají koblihy a košíčky? Už nemusíte plýtvat časem. Ty nejlepší pekárny ve vašem okolí jsou nyní na Bapachu. Představte si parádní nedělní pozdní snídani v posteli nebo nadýchaný muffin na nudné pondělní ráno, které strávíte na homeofficu. Nemluvě o dnech, kdy se vám do ničeho nechce a v hlavě vám naskočí obrázek cheesecaku z cukrárny, kterou milujete. Váš místní pekař vám ho přinese až ke dveřím, a to jen na 3 kliknutí. Pro Bapacho je důležité, aby bylo pečivo a cukrářské výrobky čerstvé a z blízkého okolí. Dopřejte si trochu času a zařiďte si na zítřek online doručení snídaně. Otevřete stránku, projeďte text, klikněte, zaplaťte a opakujte znovu!
 

Připravte svým přátelům a své rodině sladké překvapení

čokoládové lanýže zabalené v dárkové krabičce

Narozeninové dorty, připravené na zakázku, ve vašem okolí? Pošlete svým přátelům to nejsladší přání, bez ohledu na to, jak daleko od vás bydlí, s pomocí speciální donáškové služby. Pokud jste nestihli vašim milovaným na jejich narozeniny či při speciální příležitosti koupit personalizovaný narozeninový dort nebo se zastavit pro zákusky v cukrárně, Bapacho to může udělat za vás. Stačí si jen vybrat z obrovské nabídky obchodů s narozeninovými dorty ve vašem okolí. Pošlete svým milovaným slavnostní dortové košíčky až k jejich dveřím. Nechte své rodině na Den matek doručit speciální čokoládovou bonboniéru. Díky obrovskému výběru jedinečných narozeninových dárků – obří sušenkové dorty, dortové košíčky, dorty pop (dorty na tyčce) a dokonce i narozeninový kávový dort – je snadné najít oblíbený dezert vašeho milovaného. Bapacho se snaží šířit lásku.
 

Najděte si bezlepkové pekařství blízko vás

pohled na bezlepkový mandlový dort

Je těžké najít ve vašem okolí pekařství, kde prodávají keto výrobky? Musíte jet do nejbližšího veganského pekařství daleko? Veškerá pekařství, cukrárny a chocolaterie ve vašem okolí jsou nyní online. Můžete se podívat na dnešní seznam výrobků a zadat objednávku. Na pouhé 3 kliknutí si můžete vychutnat čerstvě upečené bezlepkové a veganské dobroty z pohodlí vašeho domova!

Objednejte si v online pekařství ve vašem okolí

pekárna vitrína closeup s cestujícími na pozadí

Název Bapacho (v angličtině – bakery, pastry, chocolate) znamená pekařství, cukrářství, čokoláda. Dodáváme k vám domů čerstvé pečivo, na objednávku cukrovinky a jako službu čokoládu. Jsme internetová platforma, která je maximálně oddaná tomu, aby byly vysoce kvalitní produkty dostupné přes jednoduchý proces objednání online a která nabízí pohodlné vyzvednutí výrobků či dodání domů. Např. pozdní nedělní snídaně v posteli, přesně to můžeme nabídnout. Nebo pokud vám spíš vyhovuje si zboží sami vyzvednout, jsme připraveni vám posloužit i takto. Jsme místní, nic neskrýváme a jde nám o to se s vámi sblížit, abychom si všichni mohli pochutnat na úžasných výrobcích.
 

Jak Bapacho funguje?

Vyplňte svou adresu, příp. jiné místo dodání v případě, že chcete zaslat dárkovou krabičku se sladkostmi někam jinam. Na vyhledané stránce najdete seznam pekařství a cukráren v blízkosti vašeho bydliště. Pozorně si přečtěte seznam výrobků jednotlivých obchodů. Každý den je aktualizován a upravován dle aktuálního pekařského sortimentu. Naplňte si svůj košík dobrotami dle vlastního výběru. Přejděte k pokladně a vyberte si mezi donáškou či vyzvednutím zboží. Zvolte si požadovaný den a čas. Vyplňte své jméno a adresu a zvolte si platební metodu: v hotovosti, online platba či platební terminál. Probuďte svou chuť k jídlu a buďte připraveni vychutnat si umělecké pekařské výrobky! 

Zadejte svou objednávku již dnes právě zde

zobrazení aplikace bapacho na mobilním telefonu

V zájmu optimalizace vaší zkušenosti s Bapacho používáme cookies. Přečtěte i naše prohlášení o ochraně osobních údajů, kde najdete více informací